Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Milada

Ženské krstné meno

Ženské meno Milada má český pôvod a v preklade znamená "mladá, milá". U našich českých susedov je toto meno obľúbené, na Slovensku sa vyskytuje iba ojedinele. Nositeľky oslovujeme Miluška, Milka, Miladka a meniny majú 29. decembra. Miladky sú zvyčajne veľmi pôvabné a elegantné ženy. Sú tiež dosť uzavreté, opatrné, trochu plaché a trvá im istý čas, kým zareagujú. U týchto žien môžeme pozorovať vysoké percento intuície. Takmer všetky sú predvídavé, pokiaľ ide o dôležité etapy v ich živote. Ak sa k niekomu Milady pripútajú, v zásade je to nadlho. K výberu partnera pristupujú s istou zdržanlivosťou a pri rozhodovaní sú rozumné. Majú veľa životných síl a pomerne dobrú kondíciu. Ovplyvňuje ich planéta Venuša. Ich šťastné farby sú biela a ružová. Ochranné rastliny rebarbora a fialka, ochranné kamene koral a opál.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.