Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Alberoskop (Jún - Vŕba)

Je to strom ľudí, ktorí majú pokojný a citlivý temperament, a predsa - hoci to na nich prvý pohľad nie je vidieť - sú výrazné osobnosti. Veď aj vŕbové drevo má podobnú kvalitu: je jemné, ale dobré. Narodení v tieni vŕby neradi dostávajú príkazy a majú sklon k pokojnému životu. Pretože sa radi stále čomusi učia, pozorujú dianie okolo seba tak, ako sa ich strom rád prizerá sám sebe v zrkadle vodnej hladiny nad ktorou sa skláňa. Majú veľké nadanie prispôsobiť sa v živote rozličným okolnostiam a úspech v povolaniach, kde je potrebná diplomacia. Okrem diplomatov môžu byť úspešní aj ako politici a pre svoj mierumilovný charakter aj ako advokáti, žurnalisti alebo umelci.
Fotoblog na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.